تبلیغات
طایفه صفرزایی

طایفه صفرزایی
اتحادرمزموفقیت  
قالب وبلاگ
نویسندگان
صفحات جانبی
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طایفه صفرزاییبه نقل از راه دانا؛ با نزدیک شدن به انتخابات خبرهای جدیدی از احزاب سیاسی در راستای تشکیل شوراهای مشورتی استانی به گوش می رسد.

شورای مشورتی اصلاح طلبان نیز در تهران از مدت ها قبل کار خود را آغاز کرده است و طی روزهای گذشته به دنبال راه اندازی دفاتر شورای مشورتی در سایر نقاط کشور بوده است اما به خاطر کمبود نیروی اصلاح طلب تا کنون نتوانسته اند این موضوع را پیگیری کنند.

برخی از اصلاح طلبان شهرستان های فیروزکوه و دماوند نیز قصد راه اندازی حزب کارگزاران شعبه شرق استان تهران دارند و رئیس شورای مشورتی اصلاح طلبان شهرستان فیروزکوه در تلاش است شعبه حزب کارگزاران را در شهرستان های شرق استان بویژه فیروزکوه و پردیس راه اندازی کند.

غلامحسین کرباسچی در همین راستا به خبرنگار دانا گفت: شورای مشورتی اصلاح طلبان در تهران فعال شده و فعالیت های خود را آغاز کرده است و دفاتر تهران نیز یا راه اندازی شده و یا در حال راه اندازی است.

به نظر می‌رسد اصلاح طلبان و کارگزاران برای ورود به مجلس تمام پتانسیل خود را به کار بسته اند تا بتوانند کرسی‌های مجلس را پس از یک دوره طولانی تصاحب کنند که در این میان هماهنگی کمتری با حزب اعتدال از سوی اصلاح طلبان و کار گزاران دیده می شود.
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


مجیدصفرزایی مدیروبلاگ طایفه صفرزایی

راهای ارتباط

تلفن:09158748583
ایمیل:majidsafarzaie@gmail.com

موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • paper | قالب وبلاگ | قالب وبلاگ