تبلیغات
طایفه صفرزایی

طایفه صفرزایی
اتحادرمزموفقیت  
قالب وبلاگ
نویسندگان
صفحات جانبی
 واکنش مولانا عبدالحمید به اعدام شیخ نمر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طایفه صفرزایی به نقل از سنی انلاین

در پی اعدام «شیخ نمر باقر النمر» از علمای سرشناس شیعه‌‌ در عربستان سعودی، شیخ‌الاسلام مولانا عبدالحمید این اقدام را بر خلاف مصلحت جهان اسلام عنوان کردند.
امام جمعه‌ اهل‌سنت زاهدان در گفت‌وگو با خبرنگار «سنی‌آنلاین» با اشاره به وضعیت فعلی جهان اسلام، ضمن «تقبیح» اعدام شیخ نمر، آن را «بر خلاف مصلحت جهان اسلام» دانستند و اظهار داشتند: «از این اقدام بسیار متاثر و متاسف شدم. در شرایط فعلی که جهان اسلام به شدت نیاز به وحدت و انسجام دارد، اعدام شیخ نمر به صلاح اسلام و مسلمین نبود.»
امام جمعه‌ اهل‌سنت زاهدان با اشاره به نامه‌‌ای که مهرماه 1393 مبنی بر لغو حکم اعدام شیخ‌ نمر به پادشاه عربستان سعودی نوشته بودند، به خبرنگار«سنی‌آنلاین» گفتند: بنده پارسال نامه‌ای به پادشاه عربستان سعودی نوشتم و از ایشان خواستم حکم اعدام شیخ نمر متوقف شود و در این حکم تجدید نظر صورت گیرد.
ایشان در ادامه افزودند: با توجه به نامه‌هایی که سایر علما و سازمان‌های بین‌المللی برای لغو حکم اعدام شیخ نمر نوشته بودند، انتظار می‌رفت این نامه‌ها مورد توجه قرار گیرد و این روحانی شیعه اعدام نشود؛ اما متاسفانه پاسخی به این نامه‌‌ها داده نشد.

درباره وبلاگ


مجیدصفرزایی مدیروبلاگ طایفه صفرزایی

راهای ارتباط

تلفن:09158748583
ایمیل:majidsafarzaie@gmail.com

موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • paper | قالب وبلاگ | قالب وبلاگ