تبلیغات
طایفه صفرزایی

طایفه صفرزایی
اتحادرمزموفقیت  
قالب وبلاگ
نویسندگان
صفحات جانبی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طایفه صفرزایی به نقل از با مهرستان، کارشناس ارشد تربیت بدنی و مدرس آموزشکده فنی سما شهرستان مهرستان با اشاره به نقش ورزش محلات در ترویج ورزش در گفت و گو با خبرنگار با مهرستان، گفت: ترویج ورزش در محلات زمینه ای تقویت ورزش در شهرستان را فرآهم می کند.
یاسر صفرزایی اظهار داشت: در ورزش محلات مهمترین هدف برقراری عدالت اجتماعی در تقسیم امکانات ورزشی بین محلات در هر سطح و قشری است.
وی افزود: هیأت ورزش‌های همگانی و دیگر هیأت‌های ورزشی شهرستان با برنامه‌ریزی منسجم و هدفمند می توانند از ظرفیت محلات مختلف شهر مهرستان و روستاهای آن در توسعه ورزش استفاده کنند.
وی ادامه داد: توجه ویژه مسئولین به ورزش محلات ترویج فرهنگ ورزش در بین عموم مردم، استعدادیابی، دوری نوجوانان و جوانان از معضلات اجتماعی و مسایل اخلاقی و غنی سازی اوقات فراغت آنان را در پی خواهد داشت.
صفرزایی تصریح کرد: توسعه ورزش شهروندی با محوریت ورزش محلات همچنین موجب تقویت فعالیت های ورزشی شهروندان می شود.
وی با اشاره به نقش ورزش محلات در گسترش روابط اجتماعی شهروندان، خاطرنشان کرد: ورزش های محله ای علاوه بر حفظ سلامتی و تندرستی شهروندان در تقویت و گسترش روابط محله ای، افزایش نقش مشارکت اجتماعی شهروندان، جلوگیری و ممانعت از رفتارهای پرخطر اجتماعی و تحکیم بنیان خانواده بسیار مؤثر است.

وی با بیان اینکه برگزاری مسابقات مختلف ورزشی در محلات موجب افزایش انگیزه به فعالیت های ورزشی می شود، افزود: برگزاری مسابقات ورزشی در بین محلات شهرستان در بین اقشار مختلف جامعه انگیزه رقابت را در بین شهروندان افزایش داده بطوریکه شهروندان به انجام فعالیت های ورزشی ترغیب و تشویق می شوند.
این محقق علوم ورزشی با اشاره به نقش و جایگاه ورزش محلات در فرهنگ و زندگی اجتماعی شهروندان، خاطرنشان کرد: توسعه ورزش محلات تنها از طریق مشارکت مردم و به واسطه استفاده بهینه از توانمندی های محلات و توجه ویژه مسئولین ورزش شهرستان به این امر امکان پذیر خواهد بود.
صفرزایی به بازی های بومی و محلی در شهرستان مهرستان اشاره و تاکید کرد: با توجه به اینکه این شهرستان دارای ورزش های بومی محلی ارشمند و دیرینه ای است، تلاش همه ما باید در راستای گسترش بازی های بومی محلی و ترویج آن در بین محلات شهرستان باشد.

.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


مجیدصفرزایی مدیروبلاگ طایفه صفرزایی

راهای ارتباط

تلفن:09158748583
ایمیل:majidsafarzaie@gmail.com

موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • paper | قالب وبلاگ | قالب وبلاگ