تبلیغات
طایفه صفرزایی

طایفه صفرزایی
اتحادرمزموفقیت  
قالب وبلاگ
نویسندگان
صفحات جانبی
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی طایفه صفرزایی به نقل از زاهدانه، علی اوسط هاشمی ظهر امروز در دیدار نوروزی با مدیران رسانه‌ها در استانداری سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه برجام و انتخابات دو رویداد بزرگ به شمار می رود، اظهار داشت: انتخابات نشان بارز و ارزشمندی از خواسته ها، آگاهی و رای مردم بود بگونه ای که اثرات این دو رویداد بر جهانیان پنهان نیست.
وی با اشاره به اینکه باید ایمان خود را به دانش و دانایی مردم قوت دهیم، گفت: اگر به اقتصاد مقاومتی می‌اندیشیم، باید نگاه بهاری را به یکدیگر در پیش بگیریم چرا که با نگاه خزان و پاییز نمی‌توان در این راستا گام برداشت.
این مسئول با بیان اینکه اگر برجام نبود، امسال یک لیتر هم صادرات نفت نداشتیم، افزود: بغض عربستان از این است که اگر فضا برای ایران در عرصه جهانی شکل بگیرد هیچکدام از کشورهای منطقه قدرت ایران را نخواهند داشت. 
استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه نتیجه برجام به تدریج به دست می آید، ادامه داد: تهمت زدن به یکدیگر هنر نیست و نباید اسرار بر خطاهای گذشته افراد در یک دهه کرد.
وی بیان داشت: در این شرایط پر آسیب و پر چالش منطقه ای به سمتی پیش می رویم که با تقویت صدای خود به کاهش آتش در جغرافیای اسلام کمک کنیم.
هاشمی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی نسخه ای ارزشمند برای کشور است، گفت: سیستان و بلوچستان پیشتاز در عرصه اقتصاد مقاومتی بوده بگونه ای که تمامی پروژه‌هایی که در استان در حال انجام است، از این جنس است. 
وی تصریح کرد: امروز در شرایط سختی که ناامنی در منطقه موج می‌زند، ما از امنیت خوب سیستان و بلوچستان در سال 94 خبر می‌دهیم.
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


مجیدصفرزایی مدیروبلاگ طایفه صفرزایی

راهای ارتباط

تلفن:09158748583
ایمیل:majidsafarzaie@gmail.com

موضوعات
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب

  • paper | قالب وبلاگ | قالب وبلاگ